VI Zjazd Oddziału Miejskiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej w Łodzi

10 grudnia 2016 w Ochotniczej Straży Pożarnej Łódź-Nowosolna obradowałVI Zjazd Oddziału Miejskiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej w Łodzi.

W Zjeździe uczestniczyło 52 delegatów, reprezentujących 14 Ochotniczych Straży Pożarnych

z terenu Łodzi, członkowie ustępujących władz Oddziału Miejskiego Związku oraz zaproszeni goście. Delegaci dokonali oceny i rozliczenia działań ustępującego Zarządu Oddziału, za okres minionej kadencji, dokonali wyboru nowych władz Oddziału Miejskiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej w Łodzi oraz uchwalili program działania Zarządu Oddziału na lata 2016-2021.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *