Miło nam poinformować, że na Międzynarodowych Mistrzostwach Polski Strażaków Płetwonurków w Bornym Sulimowie, Nasza drużyna uzyskała fenomenalny czas i została III drużyną mistrzostw.

W zawodach wzięło udział 20 drużyn w tym 3 drużyny z zagranicy. W konkurencji indywidualnej ponad 60 zawodników.

Reprezentacja OSP ORW Łódź:
dh. Jakub Janiak
dh. Maciej Werecki
dh. Radosław Ludwisiak
dh. Krzysztof Krawczyk
dh. Tomasz Wojda

Nie należy również zapomnieć o drużynie łódzkiej KM PSP, która zajęła II miejsce, a w konkurencji indywidualnej dh Adam Markiewicz został Mistrzem Polski !!!!! – Adam to też członek OSP ORW !!!!

Oficjalne wyniki:

W konkurencji drużynowej I miejsce Wielkopolskie OSP II miejsce Łódzkie PSP #kmpsplodz III miejsce Łódzkie OSP #osporwlodz

Link do filmu pokazującego mistrzowski start dh Adama Markiewicza – naszego cżłonka :)).

Mistrzowski start Adama Markiewicza #kmpsplodz

Gepostet von OSP ORW Łódź am Freitag, 31. August 2018

Film pokazujący drużynę OSP ORW Łódź

Start brązowej drużyny ( Radosław Ludwisiak, J. Janiak, Maciek Wu) w XXV Międzynarodowych Mistrzostwach Polski Strażaków Płetwonurków

Gepostet von Radosław Ludwisiak am Sonntag, 2. September 2018

Patron regionalny wydarzenia objęło Województwo Łódzkie #promujelodzkie

GRATULACJE !!!!!!

1 thought on “Jesteśmy III drużyną w POLSCE na Międzynarodowych Mistrzostwach Polski Strażaków Płetwonurków !!!”

1. Ignacy Ścibiorek pisze:

Serdeczne gratulacje ! Tak dalej trzymać !!!