Fundusz Sprawiedliwości – kolejny sprzęt dotarł do OSP ORW !!!

7.09.2018  na terenie jednostki OSP Łódź- Łaskowice z rąk Wiceprezydenta Łodzi Krzysztofa Piątkowskiego, odebraliśmy sprzęt ratowniczy zakupiony w ramach zadania „Nabycie wyposażenia i urządzeń ratownictwa, niezbędnych do udzielenia pomocy poszkodowanym bezpośrednio na miejscu popełnienia przestępstwa”, współfinansowanego ze środków pozyskanych z Funduszu Sprawiedliwości.

OSP ORW otrzymała:
– pilarkę spalinową STIHL MS-461R
– przenośny zestaw oświetleniowy PELI RALS 9490
– parawan do osłony miejsc wypadku i zasłaniania ofiar wypadku.

Wartość zakupionego sprzętu dla nas wynosi ok.13.5 tys. zł.

 

Serdecznie dziękujemy za zakupiony sprzęt !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *